Članovi LAG-a izlažu na Špancirfestu

Lokalna akcijska grupa – Sjeverozapad i ove je godine omogućila besplatnu promociju svojih članova na Špancirfestu. Članovi LAG-a, obiteljska poljoprivredna gospodarstva, udruge i tvrtke, predstavit će svoje proizvode – lokalne poljoprivredne proizvode i predmete tradicijskog rukotvorstva, u dvije izložbene kućice na Franjevačkom trgu, kraj ulaza u zgradu Varaždinske županije.

– Špancirfest je najveća turistička priredba na području našega LAG-a, stoga već petu godinu Lokalna akcijska grupa – Sjeverozapad svojim članovima omogućuje besplatnu promociju na ovoj manifestaciji, kako bismo im i na taj način omogućili da što bolje promoviraju svoju djelatnost i proizvode. Predstavljanjem na Špancirfestu želimo posebno istaknuti značaj lokalne proizvodnje za ukupni razvoj u zajednici te promovirati naše članove, koji svojom djelatnošću doprinose uspješnom i održivom razvoju na području našeg LAG-a. Veseli nas što brojni posjetitelji ove priredbe sve više prepoznaju ponudu naših članova, pa već prvoga dana izloženi proizvodi s kojima se predstavljaju pobuđuju veliko zanimanje špancirera – istaknuo je Mario Željezić, voditelj Lokalne akcijske grupe – Sjeverozapad, i pozvao sve koji će u vrijeme Špancirfesta posjetiti Varaždin da svakako dođu na izlagački prostor LAG-a i razgledaju ponudu petnaestak izlagača na štandovima ove lokalne akcijske grupe koja pokriva područje sjeverozapadnog dijela Varaždinske županije.

Skip to content